Jak pozbyć się stresu na pierwszej randce?

3
(2)

Wybierasz się na pierwsze spotkanie z płcią przeciwną, jednak nie możesz pozbyć się stresu? Trzęsą Ci się ręce na samą myśl o rozmowie z ledwo poznaną osobą? A może przed każdą randką czujesz ucisk w żołądku? Oto kilka porad, które pomogą Ci uporać się ze stresem przed pierwszą randką!

Zastanów się, czego nie chcesz pokazać

Na pewno są informacje, fakty z Twojego życia, poglądy czy konkretne zachowania, którymi nie chcesz dzielić się od razu z nowo poznaną osobą. Dlatego jeszcze przed spotkaniem pomyśl o tym, czego lepiej Ci unikać. Łatwiej będzie Ci pozytywnie wpłynąć na przebieg randki.

Wypunktuj sobie swoje mocne strony

Jeśli wiesz już, czego lepiej jest unikać, czas na przypomnienie sobie o swoich mocnych stronach. To właśnie dzięki nim, zaprezentujesz się jak najlepiej, a Twoja osoba zostanie pozytywnie zapamiętana. Zanim wybierzesz się na randkę, wypunktuj swoje mocne strony, a w trakcie spotkania postaraj się je wykorzystać!

Nie oczekuj zbyt wiele

Nie zawsze pierwsza randka przebiega idealnie. Nowo poznana osoba również może okazać się inna, niż sobie to wyobrażałeś. Dlatego nie miej zbyt dużych oczekiwań, to tylko niezobowiązujące spotkanie. Oczywiście zawsze jest szansa, ze przerodzi się ono w coś więcej. Jeśli jednak będzie to pierwsza, a zarazem ostatnie spotkanie – zupełnie nie ma w tym nic złego!

Nie zapomnij o drugiej osobie

Bardzo stresujesz się przed pierwszą randką? Istnieje duże prawdopodobieństwo, że ta druga osoba również! Nie możesz więc myśleć wyłączenie o tym, że nie poradzisz sobie z opanowaniem nerwów. Co więcej, niekomfortowe sytuacje podczas pierwszej randki, zdarzają się bardzo często! Nie oznacza to jednak, że spotkanie to nie ma szans przerodzić się w coś więcej!

Jak oceniasz artykuł?

3 / 5. 2

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *